1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Osb Müteşebbis Heyeti, Vali Altıparmak'ın Başkanlığında Toplandı

Osb Müteşebbis Heyeti, Vali Altıparmak'ın Başkanlığında Toplandı

Osb Müteşebbis Heyeti, Vali Altıparmakın Başkanlığında Toplandı
A+A-

Antalya OSB Müteşebbis Heyeti, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ın başkanlığında toplandı. Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti'nin Aralık ayı olağan toplantısı Vali Ahmet Altıpar

Antalya OSB Müteşebbis Heyeti, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ın başkanlığında toplandı.
Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti'nin Aralık ayı olağan toplantısı Vali Ahmet Altıparmak'ın başkanlığında yapıldı. Toplantıda Vali Altıparmak'a OSB'nin 2012 faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler sunularak, 2013 yılı hedefleri belirlendi. 2013 yılı için kullanılacak alt yapı ve hizmet tarifelerinin görüşülerek onaylandığı toplantıda, 2013 yılı bütçesi 212 Milyon beşyüzbin TL olarak kabul edildi. Yılın son toplantısında, ayrıca kasım ayı mizanı ile 2 sanayicinin tahsis talepleri ve 1 sanayicinin ilave faaliyet konusu da kabul edildi.
Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde yapılan toplantıya Antalya Ticeret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı, Müteşebbis Heyet Başkanvekili ve Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Başkanvekili Güray Parlak, İl Genel Meclis Başkanı Cavit Arı, Müteşebbis Heyet Üyeleri Tahsin Aksoy, Ali Bahar, Osman Çoban, Mustafa İssi, Mustafa Karaman, Kürşat Acar, Mehmet Akdemir, İlhan Buğdaycı, H.Mahir Boztepe, Erdoğan Çetin ile OSB Bölge Müdürü Süleyman Demirtaş katıldı.
(SK-Y)

29.12.2012 11:48:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT