1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Osb Heyeti, Vali Altıparmak Başkanlığında Toplandı

Osb Heyeti, Vali Altıparmak Başkanlığında Toplandı

Osb Heyeti, Vali Altıparmak Başkanlığında Toplandı
A+A-

Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak başkanlığında yapıldı. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyetinin, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak başka

Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak başkanlığında yapıldı.
Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyetinin, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak başkanlığında Antalya Valiliği'nde gerçekleşen Ocak ayı olağan toplantısına ATSO Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı, müteşebbis heyet üyeleriyle, OSB Müdürü katıldı.
Aralık ayı gelir gider tablosunun kabul edildiği toplantıda, geçtiğimiz günlerde Sağlıklı Kentler Birliği tarafından en çevreci OSB seçilen Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nin bu defa da arıtma tesisinin iyi işletilldiğiden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan enerji giderinin yarısı olan 258 bin 725 TL iade aldığı bildirildi.
Toplantıda ayrıca, 1 sanayiciye arsa tahsisinin yapıldığı, 2 sanayicinin şirket ismi değişikliği, 1 sanayicinin ise ilave iştigal konusu kabul edilirken, 1 sanayiciye tapu verilmesi ve 2 sanayicinin satış işlemi de kabul edildi.
(SK-Y)

09.02.2013 13:24:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT