1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Oryantal TANYELİ Söylemezsem olmaz'a çarpıcı ikrarlar..Eski kocamın nikah şahidi oldu...Peki niçin

Oryantal TANYELİ Söylemezsem olmaz'a çarpıcı ikrarlar..Eski kocamın nikah şahidi oldu...Peki niçin

Oryantal TANYELİ Söylemezsem olmaz'a çarpıcı ikrarlar..Eski kocamın nikah şahidi oldu...Peki niçin
A+A-

Güzel oryantal Tanyeli katıldığı canlı yayın programında süpriz açıklamalar yaptı. Ünlü Oryantel TANYELİ olay yaratan süpriz itiraflar...Oryantal TANYELİ Söylemezsem olmaz'a çarpıcı ikrarlar..Eski kocamın nikah şahidi oldu...

Popüler oryantel Tanyeli canlı yayın programı olan Söylemezsem olmaz'a canlı yayın konuğu olarak katıldı ve magazin gündemine ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Güzel oryantel Tanyeli çocuğunun babası olan yani eski eşinin nikah şahidi olduğunu dile getirdi. Ve bunun uzun zamandır evli olduğu ve eski eşi ile uzun zamandır yaşadığı içi bunu yaptığını söyledi. Ayrıca çocuğumun mutlu olması herşeyden önce gelir ve çocuğum için yaptığını dile getirdi.

Eski eşimin nikah şahidi olduğum doğrudur. Çocuğumun babası olduğu için tabi ki de oldum. Benimle 12 yıl birlikte yaşadığım bir adam olduğu için yaptım bunu. Çocuğumun mutlu olması için yaptım. Bundan hiç gocunmuyorum ve hiç art niyet bulunmuyor bu hareketimde. Kimse bundan rahatsız olmadı. Böyle şeyleri aşmamız gerekiyor. Medeni ülkelerde insanlar birbirlerine destek oluyorlar.

Güzel oryantel Tanyeli katıldığı canlı yayın programında süpriz açıklamalar yaptı. Seksi yıldız Tanyeli söylemezsem olmaz programında magazin gündemine damga vuran açıklamalar..Bilinçsizce kilo vermeye çalışan gençleri sürekli olarak uyarıyorum. Sağlık sorunlarım sebebiyle çok kilo aldım. Yapılan yargısız infazlar, insanları sağlıksızca kilo verdiren ilaçları kullanmaya sevk ediyor. Doğumdan sonra herkese bana çok kilolusun diyordu. Hem kilo vermek hem de iş kaçırmamak için bu ilaçlardan kullandım. Ayrıca kendi kendime değil, doktor tavsiyesiyle kullanmaya başladım. O zaman bu ilacı kullanarak sekiz kilo verdim ve herkes beni takdir etti. Ama şimdi, o ilaçlardan ötürü metabolizmam bozuldu ve hala bunun sıkıntısını çekiyorum. Günde bir beden değiştirdiğim oluyor. Sabah zayıf kalkıp akşam şişmiş bir şekilde yatağa giriyorum.

Özellikle buradan gençlere sesleniyorum. Bu ilaçları kullanmasınlar. Ben ilacı bıraktığımın ilk haftasında 6 kilo aldım. Bunun sonucunda metabolizmanız bozuluyor ve bu durum vücudunuzun diğer kısımlarına da yansıyor. Eşim çocuk istiyor ama sağlık sorunlarımı halletmeden çocuk doğurmak gibi bir düşüncem yok. Benim 2 oğlum var ve bu saatten sonra çocuk doğurmak bana cesaret işi gibi geliyor. Eşim çocuk istiyor ve buna hakkı var. Sağlık sorunlarımı halledip bir kız çocuk doğurmayı ben de istiyorum.

Asena'yı da, Didem'i de İbrahim Tatlıses piyasaya çıkardı. Bende mesleğe başlangıcımda İbo Show'da sahne aldım. Hepimizin mesleğe başlangıcı İbo Show'dur. Şimdi Nuran Sultan da başarılı ve çok düzgün bir vücudu var. Ama dansı için bir şey söyleyemeceğim. Asena'ya tabi ki başsağlığı diledim çünkü babaannesine çok bağlıydı. Allah kimseye böyle acılar vermesin. Oğlumla Avustralya'ya giderken Asena'nın benim için söylediklerini duydum ve çok sinirlendim. Asena yüzünden 9 saat mağdur oldum ve çok ağladım. Benim için kendi davasını takip etseydi dedi ama bana davayı açan zaten kendisiydi. Çok şuursuz konuşmaları oldu ve çok sinirlendim. Hayatımda ilk defa bir haksızlığa susmadım. Kendimi nezarathanede buldum çünkü kendi davasını takip etmeyen bir meslektaşım vardı karşımda.

Her konuda mütevazı olabilirim fakat mesleğim konusunda bunu yapmıyorum. Madonna'nın karşısında bile dans ettim. Üzülerek söylüyorum ki kendi ülkemin basınından görmediğim ilgiyi dünya basınından gördüm. Sağlığım yerine gelir ve mesleğimi özlediğimi fark edersem tekrar bir şeyler yapabilirim.

 

tanyeli.jpg

 

tanyell.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT