1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ortaca'da Alt Ve Üst Yapı Çalışmaları

Ortaca'da Alt Ve Üst Yapı Çalışmaları

Ortacada Alt Ve Üst Yapı Çalışmaları
A+A-

Ortaca Belediyesi devam eden alt ve üst yapı çalışmaları kapsamında Vedat Kaban Caddesi üzerinde yağmur suyu tahliye hattı ve kilit parke taşı döşenmesi çalışmaları başlattı. Yapılan çalışmalar hak

Ortaca Belediyesi devam eden alt ve üst yapı çalışmaları kapsamında Vedat Kaban Caddesi üzerinde yağmur suyu tahliye hattı ve kilit parke taşı döşenmesi çalışmaları başlattı.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Hasan Karaçelik; " Belediyemiz alt yapı çalışmalarını hızlandırmış olup, önce bu çalışmalar kapsamında eski parkeler sökülüp, yol üzerine yağmur suyunun tahliyesi için tahliye hattı döşendikten sonra yol parke taşı ile kaplanacaktır. Vedat Kaban Caddesi aynı zamanda Ortaca İlköğretim Okulu yoludur. Bu nedenle yoğun kullanılan bir yol alması nedeniyle çalışmalarımız sömestri tatiline göre planladık. Çalışmalar kapsamında 350 metre 300'lük, 180 metre 200'lük yağmur suyu hattı döşenecek ve yol 3 bin 500 metrekare kilit parke taşı ile kaplanacaktır. Çalışmalarımızı tamamladığımızda bu cadde üzerinde bulunan esnaflarımız ve halkımız daha rahat bir ulaşım imkânına kavuşacaktır" dedi.
(AOK-MB-İK)

28.01.2013 10:11:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT