1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ortaca Müftlüğü Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinlği Düzenleyecek

Ortaca Müftlüğü Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinlği Düzenleyecek

Ortaca Müftlüğü Mehmet Akif Ersoyu Anma Etkinlği Düzenleyecek
A+A-

Ortaca İlçe Müftülüğü, "İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" etkinlikleri kapsamında ödüllü İstiklal Marşı'nı güzel okuma, kompozisyon ve makale yarışması düzenleyecek. 12 Ma

Ortaca İlçe Müftülüğü, "İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" etkinlikleri kapsamında ödüllü İstiklal Marşı'nı güzel okuma, kompozisyon ve makale yarışması düzenleyecek.
12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü etkinlikleri kapsamında organize edilen ödüllü yarışmaya ilk ve orta dereceli okullardaki öğrenciler katılabilecek. Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler 7 Mart günü mesai bitimine kadar eserlerini ilçe müftülüğüne ulaştıracak. Komisyon yarışmaya katılan eserler arasından dereceye girenleri tespit ederek ilan edecek.
İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler; ödüllü yarışmanın beklenen ilgili göreceğine inandıklarını ifade ederek yarışmanın 7 Mart 2013 perşembe günü sona ereceğini bildirdi. Yarışmada dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller vereceklerini de bildiren Müftü Özler, "Öğrencilere ödüllerinizi 12 Mart günü müftülüğümüzde düzenleyeceğimiz Mehmet Akir Ersoy'u anma gecesinde vereceğiz" dedi.
(AOK-KY-İK)L

03.02.2013 13:51:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT