1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ormanlık Alanda Bir Genç Kızın Cesedi Bulundu

Ormanlık Alanda Bir Genç Kızın Cesedi Bulundu

Ormanlık Alanda Bir Genç Kızın Cesedi Bulundu
A+A-

Adıyaman'da, bir genç kız ormanlık alanda taş ve bıçak darbesiyle öldürülmüş vaziyette bulundu. Edinilen bilgiye göre, huzurevinin arka kısmındaki Karadağ ormanlık alanında, üzerinde kimliği olmaya

Adıyaman'da, bir genç kız ormanlık alanda taş ve bıçak darbesiyle öldürülmüş vaziyette bulundu.
Edinilen bilgiye göre, huzurevinin arka kısmındaki Karadağ ormanlık alanında, üzerinde kimliği olmayan ve 20-21 yaşlarında olduğu tahmin edilen bir genç kız, başına taş ile vurulup ve kalbinden bıçaklanarak öldürülmüş vaziyette bulundu.
Ormanlık alanda dolaşan bir genç cesedi görünce, 112 sağlık ekiplerine bilgi verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ise şahsın ölmüş olduğunu fark edince, durumu güvenlik güçlerine bildirdi.
Jandarma ve polis ekipleri olay yerine gelirken, jandarma güvenlik şeridi çekip ceset üzerinde inceleme yaptı. Öldürülen genç kızın üzerinden kimlik çıkmazken, olayda görgü tanığının da olmadığı öğrenildi. Olay yerine gelen savcı ise, konuyla ilgili soruşturmasını yürütüyor.
Kim veya kimler tarafından öldürüldüğü bilinmeyen genç kızın kimliğinin tespiti ve cinayeti aydınlatmak için, jandarma ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.
(CK-SO-Y)

04.02.2013 13:28:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT