1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ormanda Katledilen Genç Kızın Kimliği Belli Oldu

Ormanda Katledilen Genç Kızın Kimliği Belli Oldu

Ormanda Katledilen Genç Kızın Kimliği Belli Oldu
A+A-

Adıyaman'da ormanlık alanda kafasına taş, kalbine aldığı bıçak darbesiyle öldürülen 19 yaşlarındaki genç kızın kimliği belli oldu. Edinilen bilgiye göre, olay Huzurevi'nin arka kısmındaki Karadağ Or

Adıyaman'da ormanlık alanda kafasına taş, kalbine aldığı bıçak darbesiyle öldürülen 19 yaşlarındaki genç kızın kimliği belli oldu.
Edinilen bilgiye göre, olay Huzurevi'nin arka kısmındaki Karadağ Ormanlık alanında meydana geldi. Üzerinde kimliği olmayan ve yapılan inceleme ve araştırmalar sonucu ormanlık alanda bulunan cesedin, 19 yaşlarında olan Aynır Zeliha Çakılkaya'ya ait olduğu belirlendi. Çakılkaya, başına taş ile vurulduktan sonra, kalbine aldığı tek bıçak darbesiyle öldürüldü. Ormanlık alanda dolaşan bir genç cesedi görünce 112 sağlık ekiplerine bilgi verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri şahsın ölmüş olduğunu fark edince, durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Olay yerine jandarma ve polis ekipleri geldi. Jandarma ekipleri güvenlik şeridi çekerek, ceset üzerinde inceleme yaptı. Kim veya kimler tarafından öldürüldüğü bilinmeyen genç kızın bir tekstil fabrikasında çalıştığı, sabah erken saatlerde işe gideceğini belirtip evden ayrıldığı öğrenildi. Genç kızın cesedi Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morguna kaldırıldı. Öte yandan, cinayetin aydınlatılması için çalışmalar sürdürüyor.
(CK-ÖK-Y)

04.02.2013 16:22:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT