1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ormancılık Forumu Hazırlık Toplantısı

Ormancılık Forumu Hazırlık Toplantısı

Ormancılık Forumu Hazırlık Toplantısı
A+A-

İstanbul'da düzenlenecek olan Birleşmiş Milletler Ormancılık Forumu 10. Oturumu'na hazırlık amaçlı 21-22 Ocak 2013 tarihlerinde "Bölgemiz ve Ötesi Ormancılık Toplantısı" yapılacak. Orman ve Su İşleri

İstanbul'da düzenlenecek olan Birleşmiş Milletler Ormancılık Forumu 10. Oturumu'na hazırlık amaçlı 21-22 Ocak 2013 tarihlerinde "Bölgemiz ve Ötesi Ormancılık Toplantısı" yapılacak.
Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Nisan ayında ilk kez ABD dışında bir ülkede, İstanbul'da düzenlenecek olan Birleşmiş Milletler Ormancılık Forumu 10. Oturumu'na (UNFF-10) hazırlık maksadıyla 21-22 Ocak 2013 tarihlerinde "Bölgemiz ve Ötesi Ormancılık Toplantısı" düzenlenecek. Açılış konuşmasını Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun yapacağı toplantıya Fas, Mısır, Sudan, Filistin, Nijer, Somali, Arnavutluk, Kırgızistan gibi bölge ve komşu ülkelerden bakan düzeyinde temsilciler katılacak.
Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek olan ve iki gün sürecek toplantıya; orman ve ormancılıkla ilgili ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşların, üniversitelerin, araştırma kuruluşlarının ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılacağı kaydedildi.
(PS-ÖK-Y)

20.01.2013 14:49:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT