1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan Bolu'ya Müjde

Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan Bolu'ya Müjde

Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlundan Boluya Müjde
A+A-

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Bolu için ne gerekiyorsa, bakanlık açısından kesenin ağzı açık. Yedigöller yolunu en kısa zamanda bitireceğiz" dedi. Bakan Veysel Eroğlu, Bolu Belediyesi t

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Bolu için ne gerekiyorsa, bakanlık açısından kesenin ağzı açık. Yedigöller yolunu en kısa zamanda bitireceğiz" dedi.
Bakan Veysel Eroğlu, Bolu Belediyesi tarafından yaptırılan Atatürk Orman Parkı çok amaçlı salonun açılışına katıldı. Törene Eroğlu'nun yanı sıra, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, AK Parti Bolu Milletvekilleri Ali Erçoşkun ve Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın da katıldı.
Açılışın ardından bir konuşma yapan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Bolu için ne gerekiyorsa bizim bakanlık açısından kesenin ağzı açık. Şu ana kadar Bolu'ya 3 milyar liralık, Ulaştırma Balkanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Orman ve Su İşleri bakanlığı yatırım yapmış. Allah nasip ederse bu daha da artacak. Bolu'ya gelirken 18 tane müjde ile geldik. Sadece bu 18 müjdenin yatırım bedeli 109 milyon lira. Ancak bugün Abant'ta il başkanımızla ve belediye başkanlarımızla yaptığımız toplantıda yeni talepler oldu. 10 tane daha müjde ekledik. Bunlardan bir tanesini burada ben söyleyeceğim. Bugün özelikle gerek milletvekillerim, gerek valim, gerekse il başkanımız Yedigöller yolundan bahsetti. Bunu da 19. müjde olarak alabilirsiniz. Yedigöller yolunun yapılması için talimat verdim" dedi.
(BV-YHY-Y)

06.01.2013 18:09:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT