1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Orhangazi'de Altyapı Çalışmaları

Orhangazi'de Altyapı Çalışmaları

Orhangazide Altyapı Çalışmaları
A+A-

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde belediye tarihinin en büyük çalışması olarak bilinen altyapı projesi için ilk kazma vuruldu. Muradiye Mahallesi'ndeki Orhangazi'nin ana kolektör hattının birleştiği no

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde belediye tarihinin en büyük çalışması olarak bilinen altyapı projesi için ilk kazma vuruldu.
Muradiye Mahallesi'ndeki Orhangazi'nin ana kolektör hattının birleştiği noktada başlayan çalışmaların 720 gün içerisinde tamamlanması planlanıyor. 13 firmanın teklif verdiği ve muhammen bedeli 22 milyon 685 bin TL olarak belirlenen altyapı ihalesini 12 milyon 438 bin TL teklifle Altınbaş İnşaat kazanmıştı.
Orhangazi'nin altyapı işini yapacak olan firma ilk kazmayı vurdu. Muradiye Mahallesi'ndeki Zeytinciler ve Balıkçılar Çarşısı'nın arka tarafında birleşen Orhangazi'nin ana kolektör hattında altyapıya start verildi. Sözleşme tarihinden itibaren alt yapı çalışmaları 720 gün içinde tamamlanmış olacak. Bu durumda inşaatın en geç 2014 yılının Aralık ayına kadar tamamlanması gerekiyor.
(MÖ-MŞ)

24.01.2013 17:32:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT