1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Orhan, Halilağa Mahalle Sakinleriyle İftarda Buluştu

Orhan, Halilağa Mahalle Sakinleriyle İftarda Buluştu

Orhan, Halilağa Mahalle Sakinleriyle İftarda Buluştu
A+A-

AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, İl Başkanlığı tarafından düzenlenen her mahallede gönül sofrası programı kapsamında Halilağa mahalle sakinleriyle birlikte iftar yaptı.

 
 
AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, İl Başkanlığı tarafından ramazana özel düzenlenen “her mahallede gönül sofrası” iftar programına, AK Parti Van İl Yönetim Kurulu Üyeleri Cemal Hasar, Naci Uçkan, İl Belediye Meclis  Üyeleri Sibel Aydınözü, Necla Orbay, İl Genel Meclis Üyeleri Süleyman Temur ve Halit Sevgili  ile birlikte Halilağa mahallesinde katılarak, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi
 
Milletvekili Orhan, Halilağa mahalle sakinleriyle birlikte iftar yaparken mahallenin sorunlarını dinleyip, aktarılan sorunları ilgili kişilere ileteceğini ve takip edeceğini söyledi. Halilağa mahalle sakinleri muhtar ve mahalle temsilcisinin katıldığı kalabalık iftar buluşması, oldukça memnuniyet uyandırırken, iftara katılanlar İl Başkanlığına ve Milletvekili teşekkür etti.
 
Milletvekili Orhan çözüm sürecine de değinerek bu konuda herkesin davranışlarıyla ve sözleriyle sürece destek olması gerektiğini söyleyerek, AK Parti hükümetinin her türlü engele rağmen bu işi çözmeye kararlı olduğunu söyledi.
A+A-

HABERE YORUM KAT