1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Organik Köy Tavuğu'na Büyük İlgi

Organik Köy Tavuğu'na Büyük İlgi

Organik Köy Tavuğuna Büyük İlgi
A+A-

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde yerel bir işletmecinin organik köy tavuğu ve hindi yetiştiriciliği büyük ilgi gördü. Taşköprü Kastamonu karayolu üzerinde bulunan Kılıçarslan Tavuk çifliğinde yetiş

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde yerel bir işletmecinin organik köy tavuğu ve hindi yetiştiriciliği büyük ilgi gördü.
Taşköprü Kastamonu karayolu üzerinde bulunan Kılıçarslan Tavuk çifliğinde yetiştirilen Organik tavuklar açık havada gezerek günlük besinlerini alması sadece buğday ile beslenmesi tüketici tarafından ilgiyle karşılandı. Geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan işletmede ürünler hızlı bir şekilde tüketicisi ile buluştu. Tüketicilerin daha leziz bir tat sunduğunu ifade ettikleri organik köy tavukları şimdiden hazır tavuk satışlarına etki eder konuma geldi.
Konuyla ilgili konuşan İşletme Sahibi Akif Kılıçarslan, "Son yıllarda sağlıklı ve doğal besin arayışına giren tüketiciye bir alternatif sunmak amacı ile Taşköprü'de yer alan çiftliğimizde özel olarak köy usulü tavuk ve Hindi yetiştiriyoruz. geleneksel lezzeti arayan müşterilerimize özel olarak sunulan tavuklar, tat ve doğallığını kaybetmeden tüketiciyle buluşturuyoruz bunun için de tek tek elle İslami usullere göre kesilip, köy usulü kuru yolum sistemi ile tüylerinden arındırıyor ve sonra siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz" dedi.
(AD-OA-Y)

31.01.2013 14:37:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT