1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Organ Bağışına Vergiği Destekten Dolayı Gazeteci Akyol'a Plaket

Organ Bağışına Vergiği Destekten Dolayı Gazeteci Akyol'a Plaket

Organ Bağışına Vergiği Destekten Dolayı Gazeteci Akyola Plaket
A+A-

Giresun Organ Bankası Derneği Başkanı Gazeteci Fırat Akyol'a Büyük Osmanlı Topluluğu Derneği Giresun İl Başkanı İbrahim Ünye ve üyeleri tarafından organ bağışına verdiği gönüllü destekten dolayı teşek

Giresun Organ Bankası Derneği Başkanı Gazeteci Fırat Akyol'a Büyük Osmanlı Topluluğu Derneği Giresun İl Başkanı İbrahim Ünye ve üyeleri tarafından organ bağışına verdiği gönüllü destekten dolayı teşekkür plaketi verildi.
Can Akengin Sanat Galerisi'nde açtığı Kitap Kermesi'nde hem organ bağışına, hemde kitap okumaya dikkat çekmek isteyen Akyol, Osmanlı Topluluğu Derneği Giresun İl Başkanı İbrahim Ünye'ye ve dernek üyelerine teşekkür etti.
Büyük Osmanlı Topluluğu Derneği Giresun İl Başkanı İbrahim Ünye ise "Ülkemizde ve dünyada organ bağışının çok önemli olduğu bir ortamda, bu soruna dikkat çekerek gönüllü olarak faaliyetler düzenleyen sayın Fırat Akyol"a dernek olarak plaket vermeyi borç bildik. İlerleyen zamanda dernek üyeleri ile birlikte biz de organ bağışında bulunarak insan hayatına katkı vereceğiz" dedi.
(MB-ÖS-Y)

14.01.2013 16:11:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT