1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ören'de Yollara Bakım

Ören'de Yollara Bakım

Örende Yollara Bakım
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, belediye, Ören Mahallesi'nde bulunan askeri kamp önünde ki yolu bakıma aldı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanında çalışmalarını sürdürürke

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, belediye, Ören Mahallesi'nde bulunan askeri kamp önünde ki yolu bakıma aldı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanında çalışmalarını sürdürürken sezon öncesi Ören'de de çalışma başlattı.
Son olarak ilçenin Ören Mahallesi'nde bulunan askeri kampa giden yolda çalışmalarını sürdüren ekipler yolun mevcut halini düzene sokarak yol genişletme çalışması yapıyor. Özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılan yol, Artemis Otel ve askeri kampın olmasından dolayı da araçların park yeri olarak kullanması yolun daralmasına neden oluyordu. Bundan dolayı yenileme düşünülen yolda, parke taş döşenmiş alan kaldırılarak yolun düz hale getirilmesi sağlanıyor. Yağmur suyu oluğu döşenen yolda, zeminin düz hale getirilmesiyle genişleme sağlanırken, tüm yolun bakımı da yapılarak bozuk olan yerleri tamir ediliyor. Yapım çalışmalarını denetleyen Belediye Başkanı Fikret Akova, "Burhaniye için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ekiplerimiz, her mahallede ve sokakta çalışmalarını sürdürüyor. Yürüttüğümüz büyük projelerin yanı sıra belediyeciliğin getirdiği rutin işleri de bir plan dâhilinde gerçekleştirerek vatandaşlarımızın isteklerini yerine getiriyoruz Burhaniye için varız Hizmet için buradayız ve olanaklarımız dâhilinde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz" dedi.
(FT-SŞ)

05.02.2013 12:52:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT