1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ordu'ya İkinci Endüstri Meslek Lisesi

Ordu'ya İkinci Endüstri Meslek Lisesi

Orduya İkinci Endüstri Meslek Lisesi
A+A-

Ordu'da son dönemlerde yeni okul binası sayısı artarken ikinci Endüstri Meslek Lisesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından yapılacak. TOBB yetkilileri çeşitli incelerde bulunmak üzer

Ordu'da son dönemlerde yeni okul binası sayısı artarken ikinci Endüstri Meslek Lisesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından yapılacak.
TOBB yetkilileri çeşitli incelerde bulunmak üzere geldikleri Ordu'da okul yapımı için verilen arsayı inceledikten sonra bu ay sonunda okul yapımı için protokol imzalama kararı aldı. Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, Ordu'ya ikinci Endüstri Meslek Lisesi'ni kazandıracakları için mutlu olduklarını ifade ederek, "Bu ay sonunda protokol imzalanacak" dedi.
Organize sanayi mevkiine yapılacak okulun 32 derslikli olacağını belirten Başkan Şahin, "TOBB yapı ve İnşaat Daire Başkanı Ordu'ya geldi. Ordu'ya ikinci endüstri meslek lisesinin kazandırılması için ön görüşme yapıldı. Bu ay sonuna kadar protokol imzalanacaktır. Şu anda birkaç tane arsa gösterildi. Karar Ankara'da verilecektir ama kesinlikle 32 derslikli bir okul yapılacak" diye konuştu.
(RCP-SLH-Y)

08.12.2012 11:36:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT