1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Orduspor'da Tek Hedef 3 Puan

Orduspor'da Tek Hedef 3 Puan

Ordusporda Tek Hedef 3 Puan
A+A-

Orduspor, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında kendi sahasında oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Orduspor'un Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyes

Orduspor, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında kendi sahasında oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Orduspor'un Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Aktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını kazanmaktan başka düşüncelerinin olmadığını söyledi.
Aktaş, kritik bir maça çıkacaklarını vurgulayarak, "Bu maçı evinde oynamanın avantajını kullanarak, Orduspor 3 puanı hanesine yazdıracaktır. Bu karşılaşma için şehirde, taraftar, yönetim ve oyuncular inanılmaz bir birlik ve bütünlük var. Dün akşam yine taraftar guruplarımızın temsilcileri arkadaşlarımızla toplantılarımızı yaptık. Çok güzel organizasyonlarımız var. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını çok güzel bir atmosferde oynayacağız. Bu karşılaşma sonucunda mutlaka üç puanı hanemize yazacağız. Hiç eksiğine fazlasına bakmıyoruz. Tek bir şey söylüyoruz. Bu maçı kazanacağız, başka yolu yok. Orduspor, aşkına herkesi stada davet ediyoruz" diye konuştu.
(RCP-BH-S)

15.02.2013 13:43:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT