1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ordu'da Hastane Önünde Şüpheli Çanta Alarmı

Ordu'da Hastane Önünde Şüpheli Çanta Alarmı

Orduda Hastane Önünde Şüpheli Çanta Alarmı
A+A-

Ordu Devlet Hastanesi önüne bırakılan çanta polisi alarma geçirirken, meraklı vatandaşlar ise emniyet şeridinin etrafını tribüne çevirdi. Olay yerine gelen bir kişi çantanın kendisine ait olduğunu söy

Ordu Devlet Hastanesi önüne bırakılan çanta polisi alarma geçirirken, meraklı vatandaşlar ise emniyet şeridinin etrafını tribüne çevirdi. Olay yerine gelen bir kişi çantanın kendisine ait olduğunu söyledi.
Ordu Devlet Hastanesi kafeteryası önüne bırakılan şüpheli çanta vatandaşların dikkatini çekince polise haber verildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, çantanın çevresinde güvenlik şeridi oluşturdu. Meraklı vatandaşlar, emniyet ekipleri tarafından çantanın olduğu bölgenin dışına gönderilse de hastane merdivenlerini hınca hınç doldu.
Bomba imha uzmanları çantayı fünye ile patlatmaya hazırlanırken, çantanın sahibi olduğunu söyleyen Halil İbrahim Eren (20) polislere, göz doktorundan sıra aldığını belirterek çantayı oraya bıraktığını ifade etti.
Çantanın yanına polislerle birlikte giden Eren, çantasını açarken içinden eşyaları çıktı. Daha sonra emniyet şerit kaldırıldı.
(RCP-SLH-ÖZ-Y)

24.01.2013 12:29:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT