1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ordu Valiliği'nden "haber" Açıklaması Recep Altun Ordu

Ordu Valiliği'nden "haber" Açıklaması Recep Altun Ordu

Ordu Valiliğinden haber Açıklaması  Recep Altun    Ordu
A+A-

Ordu'da Valiliği, yerel ve yaygın basın kuruluşlarında, "Kendisini döven eşine sahip çıktı" ve "Boşanmak üzere olduğu eşini sokak ortasında dövdü" başlığı altında çıkan haberlere ilişkin açıklamada bu

Ordu'da Valiliği, yerel ve yaygın basın kuruluşlarında, "Kendisini döven eşine sahip çıktı" ve "Boşanmak üzere olduğu eşini sokak ortasında dövdü" başlığı altında çıkan haberlere ilişkin açıklamada bulundu.
Ordu Valiliği yaptığı yazılı açıklamada, "Haberlerde belirtildiği gibi Esengül S. isimli bayanın eşi tarafından dövülmesi söz konusu değildir" diyerek şu açıklamaya yer verdi: "155 Polis İmdat hattına yapılan ihbar üzerine, olay yerine intikal eden polis ekipleri tarafından yapılan araştırmada; Esengül S. ile Emin S. isimli şahısların yaklaşık bir hafta önce kavga ettiği ve konu ile ilgili adli işlem yapıldığı, akabinde Esengül S.'nin evi terk ettiği ve ayrı yaşamaya başladıkları, 11 Şubat 2013 tarihinde olayın meydana geldiği Düz Mahalle Süleyman Felek Caddesi Perşembe minibüs durağında buluşarak tekrar birleşme konusunda konuştukları sırada Esengül S.'nin akrabası olan K.Ç. isimli şahsın yanlarına gelerek Emin S.'yi yakasından tutup yerde sürüklediği, Emin S. ve Esengül S.'nin alınan ifadelerinden anlaşılmıştır. Haberlerde belirtildiği gibi Esengül S. isimli bayanın eşi tarafından dövülmesi söz konusu değildir. Basın-yayın kuruluşlarımızın ve kamuoyunun bilgisine sunulur."
(RCP-SLH-Y)

12.02.2013 14:33:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT