1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Optimum'da 'maksimum' eğlence

Optimum'da 'maksimum' eğlence

Optimumda maksimum eğlence
A+A-

ADANA - Bölgenin sadece alışveriş değil, yaşam ve eğlence merkezi olan Optimum Outlet Adana AVM'de, 100 TL ve üzeri alışverişe eğlence merkezleri ve fast food restoranlarından hediye kuponu ver

ADANA -
Bölgenin sadece alışveriş değil, yaşam ve eğlence merkezi olan Optimum Outlet Adana AVM'de, 100 TL ve üzeri alışverişe eğlence merkezleri ve fast food restoranlarından hediye kuponu verilecek.

Yılın 365 gününde indirimli satışların yapıldığı, ulusal ve uluslararası bir çok markayı en hesaplı fiyatlarla satın almanın mümkün olduğu Optimum'da, indirim rüzgarı bu kez alışveriş kuponu hediyeleriyle taçlandırılıyor.

'Optimum'da Maksimum Eğlence' sloganı ile uygulamaya konulan yeni kampanyada; 26-30 Kasım tarihleri arasında yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişe eğlence merkezleri ve fast food restoranlarından hediye kuponu verilecek.

Katılımcılar, aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışverişlerini gösteren fiş veya faturalarını 10.00-22.00 saatleri arasında danışma birimindeki kampanya noktasına getirip, Optimum Club başvuru formu doldurduktan sonra hediye kuponlarını alabilecekler.
CİHAN

A+A-

HABERE YORUM KAT