1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ömer Köroğlu Karşıyaka'da Sevenleriyle Buluştu

Ömer Köroğlu Karşıyaka'da Sevenleriyle Buluştu

Ömer Köroğlu Karşıyakada Sevenleriyle Buluştu
A+A-

Başarılı radyo programcısı Ömer Köroğlu, şiir ve hikayelerini dillendirdiği organizasyonda keyifli saatler yaşattı. Karşıyaka İlçesi'ndeki bir cafe barda sevenlerinin karşısına çıkan Köroğlu, birbi

Başarılı radyo programcısı Ömer Köroğlu, şiir ve hikayelerini dillendirdiği organizasyonda keyifli saatler yaşattı.
Karşıyaka İlçesi'ndeki bir cafe barda sevenlerinin karşısına çıkan Köroğlu, birbirinden güzel hikayeleri ve kadife ses tonuyla hayranlarını büyüledi. Gecede Ömer Köroğlu'na, muhteşem sesi ile müzikseverlerin gönlünde taht kuran İzmirli ses sanatçısı, 'Türkülerin Prensi' Hayri Küçük eşlik etti. Saat 21.00'de sahne alan sanatçı, İzmirli hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı gecede, bir çok şiir ve hikayesi ile Köroğlu, muhteşem sesi ile Küçük, söylediği türkülerle mekanda bulunanlara keyifli saatler yaşattı. Köroğlu, gecede üçüncü kitabının hazırlık çalışmalarının devam ettiğini belirterek, yayımlanacak olan kitabın Türkiye genelinde dağıtımının yapılacağını söyledi.
Öte yandan, klip çalışmalarının da olduğunu kaydeden Köroğlu, çok keyifli bir ortamda, dostlarıyla birlikte gece gündüz çalıştıklarını da dile getirdi. Köroğlu, "Hepsi çok değer verdiğim işinde usta müzisyen arkadaşlarım. Ortaya çıkan albümün aranjesini de 2001 yılında ülkemizi Eurovision'da temsil eden Sedat Yüce kardeşimiz yapıyor" dedi.
Stüdyo aşamasından sonra klibinde Köroğlu'na, İzmir'in en sevilen şarkıcılarından Mikrop Hikmet ve "Biz bize yeteriz" ekibi eşlik edecek. Klibin, montaj ve yönetmenliğini Caria Production Ayberk Özsoy, sanat yönetmenliğini Arif Çayan, ses ışık yönetmenliği ve teknik desteğini ise Gani Güleç yapacak. İzmir'den çalışmalarını tamamlayacak olan klibin, tüm Türkiye'deki müzik kanallarında yayınlanacağı belirtildi.
(ARÇ-ERG-Y)

04.02.2013 13:16:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT