1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ömer Doğan adaylığını açıkladı

Ömer Doğan adaylığını açıkladı

Ömer Doğan adaylığını açıkladı
A+A-

Van Esnaf Sanayi Kooperatifler (VESKOB) Başkanı Ömer Doğan, Van Demirciler Tornacılar ve Tamirciler Esnaf Odası başkan adayı olduğunu açıkladı.


Ocak yada Şubat ayında yapılması düşünülen, Van Demirciler, Tornacılar ve Tamirciler Esnaf Odası başkanlığı için aday olduğunu açıklayan Ömer Doğan, seçimlerin Van iline hayırlı olmasını dileyerek, demokratik bir seçim olmasını temenni etti. Yakın dönemde yapılacak olan oda seçimlerinin, hem Van hem de Vanlı esnafımız için bir değişim süreci olacağını ifade eden Doğan, “Bildiğimiz gibi, yakın geçmişte Van büyük bir afet yaşadı. Bu afette en büyük zararı Vanlı esnaf kardeşlerimiz gördü. Bu süreç içerisinde yalnız bırakılan esnafımızın mağduriyetlerini bizzat yaşayarak yakinen bildiğimiz gibi, çözümlerini de çok iyi biliyoruz. İlimizle ve odamızla alakalı hayallerimiz büyüktür ama ulaşılmaz değildir. İlimizde bulunan diğer kurum ve kuruluşlarla, STK’larla, basın kuruluşlarıyla ortak çalışarak, hem ilimize hem de odamıza ortak projeler geliştirerek hizmet edeceğiz. Sanayi esnafının sorunlarına yabancı olmadığımız gibi, nasip olursa seçilmemiz halinde sorunların çözümüne de ilgiliyiz. Biz, hiçbirin yerin taraftarı değiliz, gücümüzü tamamıyla üyelerimizden almaktayız. Odamızı demokratik, tarafsız, özgür ve hür bir iradeyle hak edeceği yere taşıyacağımıza inancımız tamdır. Çalışan, üreten, araştırıp geliştiren bir yönetimin odayı hak ettiği yere taşıyacak, liyakatli bir adayın seçilebilmesi için tüm üyelerimizin odalarına sahip çıkarak, seçim günü gelip “oy” kullanmalarını özellikle rica ediyoruz” dedi.

Bu yarışta 4 aday olarak hizmet yolunda çaba sarf edeceklerini ifade eden Doğan, “Rekabetin, kardeşlik ve nezaket ortamında geçmesini diliyoruz. Diğer aday arkadaşlarımızda bu yolda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT