1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Olimpiyat Sporcuları Ve Antrenörlerine Şahin'den Tam Destek

Olimpiyat Sporcuları Ve Antrenörlerine Şahin'den Tam Destek

Olimpiyat Sporcuları Ve Antrenörlerine Şahinden Tam Destek
A+A-

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, olimpiyatlarda Türkiye'yi temsil eden sporcular ve antrenörlerle bir araya geldi. Toplantıda, olimpiyatlara katılma başarısı gösteren sporcuları

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, olimpiyatlarda Türkiye'yi temsil eden sporcular ve antrenörlerle bir araya geldi.
Toplantıda, olimpiyatlara katılma başarısı gösteren sporcuları tebrik eden İl Müdürü Şahin, olimpiyatlara katılmanın çok büyük bir onur olduğunu söyledi. Şahin, "Bu onuru bizlere yaşatan sporcularımız ve onların yetişmesinde büyük destek veren değerli antrenörlerimize teşekkür ediyorum. Gösterilen üstün çalışma ve başarılarla ilimizin ve ülkemizin adını dünyaya duyurdunuz. Şimdiki hedefimiz 2016 ve 2020 olimpiyatlarında bu başarıyı taçlandırarak, madalyaları ilimize kazandırmak. Spor şehri olan Bursa'nın başarılarını artırmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda sporcularımızın çalışmalarına il müdürlüğü olarak gereken desteği vermeye devam edeceğiz. İl müdürlüğü olarak gerek tesislerimizle gerekse tüm imkanlarla her zaman sporcularımızın yanındayız" dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin, son on yılda devletin spora verdiği desteklerin arttığını söyleyen Şahin, "Bunların artık başarılara dökülmesinde sporculara büyük rol düşüyor. Çalışmalar doğrultusunda karşılaşacağımız zorluklar bizi yıldırmamalı. Hiçbir başarı kolay elde edilmez. Hayatın şartları gereği bu zorlukları aşmak ve hedefe ulaşmak için çalışmalarınızı bırakmayın. Spor ailesinin bir ferdi olarak, başarı için sporu güçlendirmek için çaba gösterin. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Sizi yetiştiren antrenörlerinize de emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. 2016 ve 2020 olimpiyatlarında hepinizi olimpiyat sporcusu olarak görmek istiyorum. Madalyaları ilimize kazandırmanızı yürekten diliyorum" dedi.
(AÇ-MŞ)

11.02.2013 11:22:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT