1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Olcay Kılavuz'dan Gaziantep Ülkü Ocakları'na Ziyaret

Olcay Kılavuz'dan Gaziantep Ülkü Ocakları'na Ziyaret

Olcay Kılavuzdan Gaziantep Ülkü Ocaklarına Ziyaret
A+A-

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Gaziantep Ülkü Ocakları'nı ziyaret etti. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'u Gaziantep Ülkü Ocakları Başkanı Murat Güzel ve yönetimi karşıladı. Kı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Gaziantep Ülkü Ocakları'nı ziyaret etti.
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'u Gaziantep Ülkü Ocakları Başkanı Murat Güzel ve yönetimi karşıladı.
Kılavuz, Gaziantep Ülkü Ocakları Başkanı Murat Güzel, ocak yönetimi, ilçe ocak başkanları ve üniversite ocak başkanlarından bilgiler aldı.
İlçe teşkilatları, kadın kolları teşkilatları ve ortaöğretim teşkilatları da dahil olmak üzere tüm ocak mensuplarına büyük iş düştüğünü belirten Kılavuz, ortaöğretim teşkilatlarının üzerinde önemle durdu.
Genç bireylerin yetişmesi anlamında özellikle ortaöğretim teşkilatlarının önemli olduğunu belirterek bu alandaki çalışmalara daha titiz şekilde yaklaşılması gerektiğini belirten Kılavuz "Asli vazifeleri eğitimlerini başarılı şekilde tamamlamak, 2023 Lider Ülke Türkiye misyonuna uygun şekilde yetişmek ve her ülkücünün kendi eğitim sahasında başarılı olmasıdır" dedi. Provokatif eylemlere karşı uyanık olunması gerektiğinin de altını çizen Kılavuz, hiçbir ülkücünün dış odaklı bu oyunlara kanmaması gerektiğini söyledi. Daha sonra iyi niyet ve dualar ile ziyaretini sonlandırıldı.
(MAD-MAD-Y)

04.01.2013 13:17:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT