1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okulların Teşekkür Ziyaretleri Sürüyor

Okulların Teşekkür Ziyaretleri Sürüyor

Okulların Teşekkür Ziyaretleri Sürüyor
A+A-

İlçe sınırları içindeki okulların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Çankaya Belediyesi'ne teşekkür ziyaretleri sürüyor. Çankaya'daki okulların sorun ve talepler

İlçe sınırları içindeki okulların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Çankaya Belediyesi'ne teşekkür ziyaretleri sürüyor.
Çankaya'daki okulların sorun ve taleplerine yönelik çalışmalar yapmasının ardından saptanan sorunları çözmek üzere çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Çankaya Belediyesi'ne teşekkür ziyaretleri sürüyor. Son olarak Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileri, Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcıları Eser Atak ve Buğra Gökçe'yi makamlarında ziyaret ederek, teşekkür plaketi verdi. Okul Müdürü Mehmet Özsoy, Atak'a ve Gökçe'ye okullarına ve 'Diri Gündem' adlı okul dergisini yayınlamalarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Atak ve Gökçe de, belediye olarak okulları iyileştirmenin öneminin farkında olduklarını ifade ederek, öğrencilere yaş gruplarına göre seçilmiş kitaplar, öğretmenlere ise tablo hediye etti. Çankaya Belediyesi, tören alanları asfaltından boya malzemesine, istinat duvarı yapımından sınıflardaki sıraların bakımına, spor araçları ya da oturma grubuna kadar pek çok alanda okullara destek oluyor.
(EY-ÖZ-Y)

07.12.2012 15:11:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT