1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okullarda Takvim Hediye Edildi

Okullarda Takvim Hediye Edildi

Okullarda Takvim Hediye Edildi
A+A-

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi, 2013 yılı için hazırladığı Kent Konseyi Çocuk Takvimini okullarda dağıtmaya başladı. Kent Konseyi Çocuk Meclisi Başkanı Zeynep Özdemir, hazırlamış oldukları ve i

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi, 2013 yılı için hazırladığı Kent Konseyi Çocuk Takvimini okullarda dağıtmaya başladı.
Kent Konseyi Çocuk Meclisi Başkanı Zeynep Özdemir, hazırlamış oldukları ve içinde sevgi, kardeşlik, saygı, yardımseverlik, dostluk, vefa, sabır, adalet, doğruluk, hoşgörü, iyilik, tutumluluk gibi değerleri ön planda tutan ve bunları özendiren takvimi, Abdulkadir Eriş İlköğretim Okulu'nda takdim etti.
Çocuklar için hazırlamış oldukları 2013 yılı takvimine, çocukların sadece hangi günde olduklarını görmek için bakmayacaklarını söyleyen Özdemir, aynı zamanda onları düşündüren ve eğlendiren çeşitli hikayelerin de yer aldığı bir uygulama olduğunu söyledi.
Takvimler daha sonra, Topsöğüt İlköğretim Okulu, Derme İlköğretim Okulu, Sümer İlköğretim Okulu, 91 Bin Dev Öğrenci İlköğretim Okulu ve Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerine de dağıtıldı.
(NA-SO-Y)

21.01.2013 12:20:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT