1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okullarda 'ilk Müdahale Hayata Bağlar' Sloganı İle İlk Yardım Eğitimi

Okullarda 'ilk Müdahale Hayata Bağlar' Sloganı İle İlk Yardım Eğitimi

Okullarda ilk Müdahale Hayata Bağlar Sloganı İle İlk Yardım Eğitimi
A+A-

-Antalya'nın Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje ile okullar veya servislerde yaşanabilecek olaylarda ilk yardım ihtiyacı konusunda hizmet içi eğitim düzenleneceği bildiri

-Antalya'nın Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje ile okullar veya servislerde yaşanabilecek olaylarda ilk yardım ihtiyacı konusunda hizmet içi eğitim düzenleneceği bildirildi.
Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 'İlk Müdahale Hayata Bağlar' sloganı ile ilçede bulunan çeşitli kurumlarla birlikte okullarda İlk Yardım ve Önleyici Sağlık ve Güvenlik Tedbirleri Projesi başlattı.
Projeyle okullarda bulunan öğretmen, öğrenci, memur, hizmetli, okul aile birliği başkanları kantin ve servis işletmecilerinin hizmet içi eğitim kapsamına alınarak İlk yardım ve önleyici sağlık ve güvenlik tedbirleri konusunda yeterli bilgi, deneyim ve donanıma sahip olmasının hedeflendiği kaydedildi.
Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Kılıç, projenin amacının ilçede ilk yardım, önleyici sağlık ve güvenlik tedbirleri konusunda yeterli bilgi, deneyim ve donanıma sahip bireyler yetiştirmek olduğunu belirtti.
(AK-SK-Y)

18.12.2012 16:58:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT