1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okullar Minderde Kapıştı

Okullar Minderde Kapıştı

Okullar Minderde Kapıştı
A+A-

Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği okullar arası güreş müsabakaları tamamlandı. Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde kalan sporcu ve öğren

Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği okullar arası güreş müsabakaları tamamlandı. Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde kalan sporcu ve öğrenciler minder güreşlerinde büşük başarı elde etti.
Güreş müsabakalarına; antrenörler Kemal Kurt ve Aslan Seyhanlı'nın yaptırdığı çalışmalarla hazırlanan sporcular müsabakalarda kıyasıya güreşti. Mücadelenin sonunda aldıkları madalyalarla büyük sevinç yaşayan sporcular, unutulmaz bir müsabaka yaşadı. Okullara arası güreş müsabakalarının sonunda; Ozan Aktaş, Mustafa Gül, Umut Bayraklı, Burak Akman, Ümit Özkan, Nusrettin Tugay, Müslüm Yıkılan, Hidayet Avcı, Özgür Kapan ve Halil İnci kilolarında 1. oldular.
Tüm güreşçilerin derece almasından dolayı mutlu olduklarını belirten antrenörler Aslan Seyhanlı ve Kemal Kurt, çalışmaların aralıksız olarak devam ettiğini il içi ve il dışı başarıların yapılan çalışmalarla daha da artacağını söylediler.
(YU)

02.02.2013 16:41:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT