1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okullar Fidan Dikimi İle Hayat Buluyor

Okullar Fidan Dikimi İle Hayat Buluyor

Okullar Fidan Dikimi İle Hayat Buluyor
A+A-

Malatya'da yürütülen "Okullar Hayat Olsun" projesi dolayısıyla, 22 okulun bahçesine fidan dikimi yapıldı. Malatya Valiliği, Malatya Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile Orman ve Su İşleri Müdür

Malatya'da yürütülen "Okullar Hayat Olsun" projesi dolayısıyla, 22 okulun bahçesine fidan dikimi yapıldı.
Malatya Valiliği, Malatya Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile Orman ve Su İşleri Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü "Okullar Hayat Olsun" adlı proje dolayısıyla, Yeşiltepe Anadolu Lisesi'nde okul bahçesine 250 adet fidan dikimi yapıldı. Törende öğrenciler ile yöneticiler birlikte, okul bahçesine fidan dikimi yaptı.
Yeşiltepe Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Akkuş, "Okullar Hayat Olsun projesi dahilinde, okulumuzu daha güzel yapmak için fidan dikimi gerçekleştiriyoruz" dedi.
Orman ve Su İşleri Müdürü Ramazan Karaca ise, "Okullar Hayat Olsun kapsamında il merkezinde 20 okulumuzda ve ilçelerimizde 2 okul olmak üzere toplam 22 okulumuzda Okullar Hayat Olsun projesini gerçekleştirdik. Yaklaşık bin 200 civarında fidanı okullarımızda öğrencilerimizle birlikte diktik. Bu projelerimiz 30 okulda devam edecek. Bu projenin amacı okullarda fidan sevgisini aşılamak" diye konuştu.
(BK-SO-Y)

13.12.2012 16:22:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT