1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okullar Arası Kaymakamlık Satranç Turnuvası Sona Erdi

Okullar Arası Kaymakamlık Satranç Turnuvası Sona Erdi

Okullar Arası Kaymakamlık Satranç Turnuvası Sona Erdi
A+A-

Tekirdağ'ın Hayrabolu Kaymakamlığı tarafından düzenlenen satranç turnuvası sona erdi. Sadi Kıyak öğretmenevinde düzenlenen turnuvaya İlçe merkez ve köylerinde bulunan 9 okuldan 115 öğrencnini katı

Tekirdağ'ın Hayrabolu Kaymakamlığı tarafından düzenlenen satranç turnuvası sona erdi.
Sadi Kıyak öğretmenevinde düzenlenen turnuvaya İlçe merkez ve köylerinde bulunan 9 okuldan 115 öğrencnini katıldığını ifade eden Kaymakam Tamer Orhan şunları söyledi;" Kaymakamlığımız tarafından öğrencilerine yönelik düzenlenen satranç turnuvamız çok iddialı yarışmalara sahne oldu. Çocuklarımıza bu sporu sevdirmek sevdirmek için bu tür turnuvalara bundan sonrada devam edeceğiz."
Turnuva'da yıldızlarda Büyükkarakarlı Ortaokulu'ndan Ahmet Çakar birinci, Hisar Ortaokulu'ndan Furkan Bilsel ikinci, Hasan Yılmaz Kurt Ortaokulu'ndan Çağatay Baydar üçüncü oldu. Küçükler kategorisinde ise Hasan Yılmaz Kurt Ortaokulu'ndan Berker Çetin birinci, Melek Üner İlkokulu'ndan Mustafa Haluk Ütebay ikinci, aynı okuldan Çağatay Akgün üçüncü oldu.
Dereceye giren öğrencilere ödülleri Kaymakam Tamer Orhan, Belediye Başkanı Hasan İrtem, İlçe Milli Eğitim Müdürü Besim Dede tarafından verildi.
ME-

23.01.2013 09:08:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT