1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okullar Arası Hentbol Turnuvası Sona Erdi

Okullar Arası Hentbol Turnuvası Sona Erdi

Okullar Arası Hentbol Turnuvası Sona Erdi
A+A-

Van'da "Okul Spor Faaliyetleri" adı altında okullar arası düzenlenen hentbol turnuvası sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen 2012-2013 Eğit

Van'da "Okul Spor Faaliyetleri" adı altında okullar arası düzenlenen hentbol turnuvası sona erdi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılı yapılacak olan Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Van'da düzenlenen okullar arası hentbol turnuvası Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi salonunda son buldu. 7'si bayan olmak üzere 14 takımın katılımı ile sona eren turnuvanın sonunda erkeklerde Kahraman Çocuklar Orta Okulu birinci olurken, kızlarda ise birinciliği Vali Adnan Darendeliler orta Okulu elde etti.
Düzenlenen karşılaşmalarda dereceye giren okullara kupalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir ve Şube Müdürü Yalçın Özdemir tarafından verildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, "Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen 2012-2013 yılı Eğitim ve Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında düzenlemiş olduğumuz turnuvanın sona erdi. Ben buradan turnuvamıza katılan bütün öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyorum" dedi.
(Yİ-Y)

16.02.2013 11:13:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT