1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okulda Silahlı Satırlı Kavga: 1 Yaralı

Okulda Silahlı Satırlı Kavga: 1 Yaralı

Okulda Silahlı Satırlı Kavga: 1 Yaralı
A+A-

Adana'da 3 kişi silah, satır ve sopalarla bir okulu bastı. Olayda 1 kişi yaralanırken, korkulu anlar yaşayan kız öğrenciler fenalık geçirdi. Alınan bilgiye göre olay, merkez Yüreğir ilçesi Akdeniz

Adana'da 3 kişi silah, satır ve sopalarla bir okulu bastı. Olayda 1 kişi yaralanırken, korkulu anlar yaşayan kız öğrenciler fenalık geçirdi.
Alınan bilgiye göre olay, merkez Yüreğir ilçesi Akdeniz Mahallesi'nde bulunan Cumhuriyet Lisesi'nde meydana geldi. Önceki gün kız meselesi yüzünden okuldaki öğrencilerle tartışan ve dayak yiyen 19 yaşlarındaki Gökhan Ü.T., bugün yanına iki arkadaşını daha alarak silah, sopa ve satırla okulu bastı. Silahı üç el ateşleyen şahıslar, satır ve sopa ile öğrencileri kovalamaya başladı. Saldırganlarla öğrenciler arasında kavga çıkarken, bazı kız öğrenciler fenalık geçirdi. Birçok öğrenci de yara almamak için kaçarak sınıflara sığındı. Olayda 1 kişi yaralanırken, kısa sürede okula gelen polis ekipleri saldırganları etkisiz hale getirdi. Okula gelen bir kişi, oğlunun gözaltında olduğunu görünce polislerle tartıştı. Polisle tartışan gözaltındaki gencin yakınları, yaşanan arbedede gözaltına alındı. Kavgayı haber alan bazı veliler de çocuklarını almak için telaşla okula geldi. Yapılan incelemede silahın kurusıkı olduğu tespit edildi.
Olayla ilgili soruşturma ise sürüyor.
(YSF-CC-Y)

16.01.2013 13:27:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT