1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okul Sporları Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası Sona Erdi

Okul Sporları Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası Sona Erdi

Okul Sporları Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası Sona Erdi
A+A-

Osmaniye'de düzenlenen Okul Sporları Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliği müsabakalarında, Kadirli Özel Biltepe Koleji Basketbol Takımı şampiyon oldu. Merkez Spor Salonu'nda oynanan final maçın

Osmaniye'de düzenlenen Okul Sporları Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliği müsabakalarında, Kadirli Özel Biltepe Koleji Basketbol Takımı şampiyon oldu.
Merkez Spor Salonu'nda oynanan final maçında, Kadirli Özel Biltepe takımı rakibi Özel Bilim Koleji'ni 48-42 yenerek il birincisi oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, final maçından sonra düzenlenen kupa töreninde yapığı konuşmada, bir ay süren basketbol müsabakalarına 18 takımın katıldığını belirtti. Şampiyon okul takımının bölge grup maçlarında Osmaniye'yi temsil edeceğini ifade eden Demir, "Kadirli Özel Biltepe Koleji Basketbol Takımını, katılan ve dereceye giren takımları, idareci ve öğretmenlerini, sporcuları tebrik ediyorum. Müsabakalarda ikinciliği Özel Bilim Koleji, üçüncülüğü ise Osmaniye Atatürk Ortaokulu elde etti. Spor yapan, sporu seven bir nesil istiyoruz. Bu amaç için var gücümüzle tesisleşme, spor organizasyonu için mücadele ediyoruz. Basketbolda ve diğer branşlarda ligler oluşturarak, sportif etkinliklerin yılın tamamında sürmesini hedefliyoruz. Basketbolda bunun adımını attık ve en kısa sürede ligimizi başlatacağız" dedi.
Müsabakalarda ilk üçe giren takımlara kupaları ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları Müdürü Abdullah Çolak, Özel Bilim Koleji Kurucusu Celal Demir, Özel Bilim Koleji Müdürü Güntekin Özdemir tarafından verildi.
(ACK-Y)

10.01.2013 16:06:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT