1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okul Sporları Yıldız Erkek Basketbol Müsabakaları Tamamlandı

Okul Sporları Yıldız Erkek Basketbol Müsabakaları Tamamlandı

Okul Sporları Yıldız Erkek Basketbol Müsabakaları Tamamlandı
A+A-

Şırnak'ta düzenlenen 2012-2013 eğitim öğretim yılı okul sporları yıldız erkek basketbol müsabakaları tamamlandı. Şırnak Merkez Spor Salonu'nda oynanan final maçı izleyenlere keyifli ve heyecanlı an

Şırnak'ta düzenlenen 2012-2013 eğitim öğretim yılı okul sporları yıldız erkek basketbol müsabakaları tamamlandı.
Şırnak Merkez Spor Salonu'nda oynanan final maçı izleyenlere keyifli ve heyecanlı anlar yaşattı. Özel Burç Yağmur Koleji ile İdil Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu takımları arasında oynanan final müsabakaları sonucunda; Özel Burç Yağmur Koleji birinci, İdil Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ikinci ve Şırnak Merkez Atatürk Ortaokulu da üçüncü oldu. Müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç; etkinliğe katılan tüm öğrenci ve okulları tebrik etti. Yürenç, "Büyük özveriyle çalışarak bizlere böyle keyifli bir final yaşattınız. Bu emeğinizin karşılığını muhakkak alacaksınız. Hem derslerinizde hem de sportif anlamda başarılı olmak kolay bir iş değildir, işte sizler bunu başardınız. Şunu da belirtmek isterim ki maçın böyle kardeşçe bir havada geçmesi ayrıca beni çok mutlu etti. Bizim sizlerden beklentimiz de budur. Kurallara uygun mücadele spor ahlakının vazgeçilmezidir. Ayrıca spor ahlakı çerçevesinde sporcu sağılığını, gelişimini tehlikeye atacak her tür davranıştan uzak durulmalıdır. Spor barış, kardeşlik ve dostluktur" dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç dereceye giren takımlara kupalarını takdim ettikten sonra takım sporcuları, antrenör, idareci ve hakemlerle fotoğraf çektirdi.
(CK-AKK-Y)

24.01.2013 12:29:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT