1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okul Müdürü Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi

Okul Müdürü Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi

Okul Müdürü Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi
A+A-

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde, Yazılar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Kayrancıoğlu, ikamet ettiği evde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Olay, dün gece saatleri

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde, Yazılar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Kayrancıoğlu, ikamet ettiği evde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.
Olay, dün gece saatlerinde yaşandı. Yazılar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Kayrancıoğlu'nun sabah okula gitmemesi üzerine şüphelenen yardımcıları ve öğretmenler, telefonla ulaşmaya çalıştı. Ancak Kayrancıoğlu telefonlara da yanıt vermeyince, müdür yardımcıları eve gitti. Evin kapısını kıran komşular ve okul müdür yardımcısı, Mustafa Kayrancıoğlu'nu baygın halde buldu. Köye gelen 112 Acil Servis ekipleri, Kayrancıoğlu'nu ambulansla hastaneye kaldırdı. Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne kaldırılan okul müdürünün, yoğun bakıma alındığı öğrenildi.
Mudurnu Milli Eğitim Müdürü Fuat Gürleyen ise, yaşanan olayın ardından açıklama yaparak, "Arkadaşımız şu anda gözlerini açmış. Görevine çok sadık bir arkadaştı. Ailesi Bolu'da kaldığından kendisi Pazartesi günü için geceden köydeki lojmana gelmiş. Sabah okula gitmeyince okuldaki arkadaşları merak edip lojmana gitmişler ve orada talihsiz olayı görmüşler. Bize gelen bilgiler bu durumda. İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur ve aramıza tekrar katılır" dedi.
(SO-Y)

18.02.2013 13:42:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT