1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okul Bahçesine Spor Alanı Yapılacak

Okul Bahçesine Spor Alanı Yapılacak

Okul Bahçesine Spor Alanı Yapılacak
A+A-

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi bahçesine yeni spor alanı yapılmasının planlandığı belirtildi. Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi bahçesine yeni spor alanı yapılmasının planlandığı belirtildi.
Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Volkan Onay, Belediye Başkanı Hasan Gökce, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Hasan Çakmak'ı ziyaret ederek gereken desteği vereceklerini ifade ettiler.
Okul bahçesini gezen Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, "Belediye olarak eğitime her zaman desteğimiz olmuştur. Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi bahçesinde yeni oluşacak olan spor alanı için tüm malzemeleri belediye olarak biz karşılayalım. Çocukların dersten arta kalan zamanlarda hoşça vakit geçirebilecekleri bir spor alanını okula kazandıracağız" dedi.
Kaymakam Erkan Karahan ise, "650 öğrencinin eğitim gördüğü okulda öğrencilerin boş zamanlarında rahat hareket edeceği bir spor alanını kazandırmak için çalışmayı başlattık" diye konuştu.
(AD-SK-Y)

18.12.2012 11:16:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT