1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Okul Aile Birliğinden Chp'li Meclis Üyesi Nimet İncedal'a Anlamlı Jest

Okul Aile Birliğinden Chp'li Meclis Üyesi Nimet İncedal'a Anlamlı Jest

Okul Aile Birliğinden Chpli Meclis Üyesi Nimet İncedala Anlamlı Jest
A+A-

Söke'nin eğitim kurumlarından Atatürk İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği, CHP'li söke Belediye Meclis Üyesi Nimet İncedal'a anlamlı bir jest yaptı. Okul Aile Birliği üyeleri Kadına Seçme ve Seçilme Ha

Söke'nin eğitim kurumlarından Atatürk İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği, CHP'li söke Belediye Meclis Üyesi Nimet İncedal'a anlamlı bir jest yaptı. Okul Aile Birliği üyeleri Kadına Seçme ve Seçilme Hakkı'nın verilişinin 78. Yıldönümü nedeniyle; Söke'nin seçilmiş kadınlarından biri olan Nimet İncedal'a çiçek takdim edip, kutladı.
Okul Aile Birliği üyeleri Sema Nizam, Hüseyin Demir, Banu Aktarmacı, Sevinç Aydın, Filiz Turan, Yeşim Yılmaz ve Saliha Demir Söke Belediyesi'nde ziyaret ettikleri Meclis Üyesi Nimet İncedal'ı kutlarken; İncedal'a duygulu anlar yaşattılar. Jestlerinden dolayı Okul Aile Birliği üyelerine teşekkür eden Söke Belediye Meclis Üyesi Nimet İncedal; "Cumhuriyet Kadınları olarak Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkmak, laikliği tehlike altına alacak tüm akımlara ve gericiliğe karşı çıkmak, Atatürk'ün kadınlara verdiği haklara sahip çıkmak için mücadele etmek için çalışacağız. Bu anlamlı günde bu jesti yaparak beni duygulandıran Atatürk İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği'nin tüm üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.
(LT-MB-İK)

05.12.2012 15:46:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT