1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrencilerin Motivasyonunu Artırmak İçin Mangal Partisi

Öğrencilerin Motivasyonunu Artırmak İçin Mangal Partisi

Öğrencilerin Motivasyonunu Artırmak İçin Mangal Partisi
A+A-

Aksaray Hüseyin Cahit Korkmak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yönetici ve öğretmenleri, öğrencilerin başarılarını ve motivasyonlarını artırmak için başlattığı "Her Başarı Bizim" projesi kapsamında okulda

Aksaray Hüseyin Cahit Korkmak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yönetici ve öğretmenleri, öğrencilerin başarılarını ve motivasyonlarını artırmak için başlattığı "Her Başarı Bizim" projesi kapsamında okulda mangal partisi düzenledi.
Gerçekleştirilen partiye çok sayıda öğretmen, okul yetkilileri ve öğrenciler katılırken, havaların da iyi olmasıyla birlikte tam bir piknik havası yaşandı. Öğle yemeği vaktinde mangalları ve sucukları alan öğretmenler, okulun bahçesinde mangalları kendi elleriyle yaktı. Ardından sucukları mangalda pişiren öğretmenler yine kendi elleriyle öğrencilere ikram etti. Parti için öğretmenlerine teşekkür eden öğrenciler, bu tür faaliyetlerin gerçekten motivasyonu sağladığını ve azmi artırdığını ifade etti. Okul idaresi, öğrencilerin başarısı ve motivasyonları için proje kapsamında bu tür faaliyetlerin dönem sonuna kadar bir takvim dahilinde devam edeceğini söyledi.
(YC-AH-Y)

24.01.2013 13:43:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT