1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrencilerin Kar Sevinci

Öğrencilerin Kar Sevinci

Öğrencilerin Kar Sevinci
A+A-

Van'da 2 gündür etkili olan kar yağışı en çok çocukları sevindirdi. Kar yağışıyla beyaza bürünen okul bahçesinde, arkadaşlarıyla kartopu oynayan öğrenciler, karın keyfini doyasıya çıkardı. Rekabet

Van'da 2 gündür etkili olan kar yağışı en çok çocukları sevindirdi.
Kar yağışıyla beyaza bürünen okul bahçesinde, arkadaşlarıyla kartopu oynayan öğrenciler, karın keyfini doyasıya çıkardı. Rekabet İlköğretim Okulu öğrencileri, kış mevsimini oynanan oyunlardan dolayı çok sevdiklerini belirterek, özellikle kartopu oynamayı ve kızak kaymayı özlediklerini söylediler. Okul bahçesinde arkadaşlarıyla kartopu oynamanın en güzel oyunlardan biri olduğunu ifade eden öğrenciler, "Kış mevsimini sırf kartopu oynama fırsatı bulduğumuz için çok seviyoruz. Her ne kadar ellerimiz üşüse de, yine de çok eğlenceli oyundur" dediler.
Okulların tatil edilmesini istemediklerini de ifade eden öğrenciler, "Okulumuzu ve arkadaşlarımızı çok seviyoruz. Onlardan ayrı kalmak istemiyoruz. Ayrıca okulda arkadaşlarımızla kartopu oynamak çok güzel. Bunun yanında derslerimizden de geri kalmayacağız. Bu nedenle okulların tatil olmasını istemiyoruz" şeklinde konuştular.
(ATL-MET-Y)

17.12.2012 13:39:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT