1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrencilere Yurt Dışında Çalışma İmkanı

Öğrencilere Yurt Dışında Çalışma İmkanı

Öğrencilere Yurt Dışında Çalışma İmkanı
A+A-

Düzce Üniversitesi Konferans Salonu'nda öğrencilerin ABD'de çalışma imkanı sağlayan WorkAnd Travel programı anlatıldı. Öğrencilerin yoğun ilgisini gören seminer, WorkAnd TravelYurt Dışı Eğitim Danı

Düzce Üniversitesi Konferans Salonu'nda öğrencilerin ABD'de çalışma imkanı sağlayan WorkAnd Travel programı anlatıldı.
Öğrencilerin yoğun ilgisini gören seminer, WorkAnd TravelYurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Program Koordinatörü Hakan Karakaş tarafından verildi.
ABD tarafından desteklenen bir kültürel değişim programı olduğunu belirten Hakan Karakaş WorkAnd Travel programı öğrencilere yeni kültürlerin görülmesini ve kendi kültürünü başka ülkelerde anlatma imkanı sağlıyor. Bu program Üniversite öğrencilerine boş olan yazlarını Amerika'da değerlendirerek uluslararası bir kültürel değişimi yaşama ve tecrübe edinme fırsatı sunuyor. Amerika'ya giden öğrencilerimiz havaalanı, oteller, müzeler, eğlence parkları gibi çeşitli alanlarda çalışabiliyor" dedi.
Seminerin sonunda öğrencilerin sorularını yanıtlayan Hakan Karakaş, bu programın öğrencileri kendi paralarını kazanarak hayata atılmadan önce bir deneyim kazandırdığını söyledi.
(AY-MA)

26.12.2012 11:52:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT