1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrencilerden Yerköy Gazetesine Ziyaret

Öğrencilerden Yerköy Gazetesine Ziyaret

Öğrencilerden Yerköy Gazetesine Ziyaret
A+A-

Yozgat'ın Yerköy ilçesinde 80. Yıl Yerköy Orta Okulu 6/C sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri ilçede 30 yıldır yayın yapmakta olan Yerköy Gazetesini ziyaret etti. Yerköy Gazetesi sahibi Yakup Kayhan

Yozgat'ın Yerköy ilçesinde 80. Yıl Yerköy Orta Okulu 6/C sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri ilçede 30 yıldır yayın yapmakta olan Yerköy Gazetesini ziyaret etti.
Yerköy Gazetesi sahibi Yakup Kayhan, Yazı İşleri Müdürü Murat Özaslan ve Sayfa Editörü Ferhat Kayhan'ın kuruluş yıl dönümlerini kutlayarak çiçek takdim eden öğrenciler bir süre gazete çalışanlarıyla sohbet ederek gazete tarihi ve hazırlanması ile ilgili bilgiler aldılar.
Sohbet esnasında gazetenin yayın hayatına 10 Ocak 1983 tarihinde başladığını öğrenen öğrenciler gazetemizin doğum gününü kutlayarak "Nice yıllara, hayırlı hizmetlere vesile olursunuz inşallah" dileklerinde bulundular. Öğrencileri çikolata ve kolonya ikram ederek ağırlayan Yerköy Gazetesi Sahibi Kayhan "10 Ocak tarihinin hem gazeteciler günü olması hem de gazetemizin doğum gününe denk gelmesinden dolayı oldukça mutluyuz. Bu mutlu günümüzde bizi ziyaret ederek mutluluğumuz paylaşan, her iki günümüzü de kutlayan öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah ziyaretimize gelen öğrencilerimizden ve tabi okurlarımızdan aldığımız güç ve destekle daha nice yıllar hizmet etmeye devam ederiz "dedi.
Öğrenciler de bu vesileyle zor şartlar altında her zaman ve her koşulda özveriyle görev yapan tüm dünya gazetecilerin gününü kutladıklarını belirterek Yerköy Gazetesi sahibi Yakup Kayhan, Yazı İşleri Müdürü Murat Özaslan ve Sayfa Editörü Ferhat Kayhan'la vedalaşarak ayrıldılar.
(ÖE-AÖ-Y)

11.01.2013 16:14:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT