1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrencilerden Profesyonel Sergi

Öğrencilerden Profesyonel Sergi

Öğrencilerden Profesyonel Sergi
A+A-

Ümran Baradan Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi resim ve heykel bölümü 12. sınıf öğrencileri 'Yeni Yıla Merhaba' sergisi açtı. Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Sanat Merkezi'nde Konak Belediyesi ev sahipl

Ümran Baradan Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi resim ve heykel bölümü 12. sınıf öğrencileri 'Yeni Yıla Merhaba' sergisi açtı.
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Sanat Merkezi'nde Konak Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen sergiye Konak İlçe Milli Eğitim Müdürü Halis Murat, öğretmen, öğrenci, aileler ve sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Resim bölümü öğretmenlerinin önderliğinde açılan sergide 50 adet resim ve grafik çalışması ile 15 adet heykel ve rölyef eser yer aldı.
Katkı ve destekleri nedeniyle Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a teşekkür eden Okul Müdürü Harun Süğün, "Resim bölümü öğrencilerimizin çalışmalarını çevreyle paylaşmak ve öğrencilerimizi cesaretlendirmek amacıyla düzenlediğimiz etkinliklerden birinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Öğrenci, öğretmen ve desteğini esirgemeyen Başkan Tartan'a teşekkür ederim" diye konuştu.
(EA-ERG-Y)

25.01.2013 10:12:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT