1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrencilerden Köy Okuluna Anlamlı Ziyaret

Öğrencilerden Köy Okuluna Anlamlı Ziyaret

Öğrencilerden Köy Okuluna Anlamlı Ziyaret
A+A-

Samsun Yakakent Anadolu Lisesi Sosyal Dayanışma ve Yardım Kulübü öğrencileri köy ilkokulunda temizlik yaptı. Yakakent Anadolu Lisesi Sosyal Dayanışma ve Yardım Kulübü öğrencileri kardeş okul seçtik

Samsun Yakakent Anadolu Lisesi Sosyal Dayanışma ve Yardım Kulübü öğrencileri köy ilkokulunda temizlik yaptı.
Yakakent Anadolu Lisesi Sosyal Dayanışma ve Yardım Kulübü öğrencileri kardeş okul seçtikleri ilçe merkezine 35 kilometre mesafede bulunan Büyükkınık Köyü İlkokulu'nu, rehber öğretmenleri Engin Güney nezaretinde ziyaret etti. Ziyarette lise öğrencileri, 5-11 yaş grubu öğrencilerle tanışma, eğlenme, temizlik bilincini aşılama gibi birçok faaliyette bulundu. Büyükkınık İlkokulu'nun sınıflarını ve bahçe temizliğini yapan öğrenciler, minik öğrencilerle birlikte oyunlar oynadı. Yakakent İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan ve Anadolu Lisesi Müdürü Vedat Demir'in destekleriyle yapılan ziyarette lise öğrencileri, minik öğrencilerine çeşitli hediyeler de verdi.
Yakakent Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Vedat Demir, Büyükkınık İlkokulu'na yapacakları ikinci ziyarette okulun sınıf ve duvarlarını boyayarak, duvarlara resim yapacaklarını söyledi.
(ŞU-SLH-Y)

06.12.2012 13:13:52 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT