1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrencilerden Aktürk'e Teşekkür Plaketi

Öğrencilerden Aktürk'e Teşekkür Plaketi

Öğrencilerden Aktürke Teşekkür Plaketi
A+A-

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, SBS deneme sıvanda başarılı olan İkbal, Betül ve Ali İhsan Çilingiroğlu İlköğretim Okulu öğrencilerini ağırladı. Mudanya Belediyesi tarafından ilçeye bağlı merk

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, SBS deneme sıvanda başarılı olan İkbal, Betül ve Ali İhsan Çilingiroğlu İlköğretim Okulu öğrencilerini ağırladı.
Mudanya Belediyesi tarafından ilçeye bağlı merkez okullarda SBS sınavlarına hazırlanan öğrencilere ve okula desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Aktürk'e teşekkür plaketi takdim edildi. SBS deneme sınavında başarılı olan İkbal, Betül ve Ali İhsan Çilingiroğlu İlköğretim Okulu öğrencileri ve Okul Aile Birliği Başkanı Erdoğan Üner, Başkan Aktürk'e teşekkür ederek, bugüne kadar eğitime verdiği destek için teşekkür etti.
Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Aktürk, "Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için eğitime verdiğimiz destek devam edecek. Ben Mudanya Belediye Başkanı olarak bu koltukta olduğum sürece eğitime ve öğrencilerimize her zaman destek olmaya devam edeceğim" dedi.
(HK-MŞ)

06.02.2013 10:57:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT