1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrenciler Hayvan Barınağını Ziyaret Etti

Öğrenciler Hayvan Barınağını Ziyaret Etti

Öğrenciler Hayvan Barınağını Ziyaret Etti
A+A-

Kırıkkale Belediyesi'ne ait hayvan barınağını ziyaret eden İlkokul öğrencileri, hayvanlara karşı olan sevgilerini burada bulunan köpekleri severek gösterdiler. Mili Eğitim Bakanlığı tarafından oku

Kırıkkale Belediyesi'ne ait hayvan barınağını ziyaret eden İlkokul öğrencileri, hayvanlara karşı olan sevgilerini burada bulunan köpekleri severek gösterdiler.
Mili Eğitim Bakanlığı tarafından okullarda uygulanmakta olan "Değerler Etkinliği" projesi kapsamında Ocak ayının 'Yardımseverlik" konusunu Atatürk Ortaokulu öğrencileri köpekleri severek gösterdiler.
Kırıkkale Belediyesi'ne ait hayvan barınağına giden bir grup öğrenci, köpeklerle ilk defa karşılaşmanın heyecan ve korkusunu yaşamakla birlikte sevgilerini göstermeye çalıştılar. Tüm hayvanlarda olduğu olduğu gibi köpeklerin de tıpkı insanlar gibi sevgiye, ilgiye ve her zaman yardıma ihtiyaçları olduğunu düşündüklerini söyleyen öğrenciler, "Bugün onlara sevgimizi, gönlümüzü verdik. Bizleri ilk defa görmelerine rağmen hiç yabancılık çekmediler onlar da bize sevgilerini gösterdiler. Onlarla arkadaş olduk. Çok mutluyuz sevinçliyiz. İlgililere teşekkür ederiz" şeklinde konuştular.
(AK-BÖ)

21.01.2013 17:06:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT