1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrenciler Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Öğrenciler Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Öğrenciler Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti
A+A-

Öğrenciler, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden TED Malatya Koleji öğrencileri ve Sosyal Bilgiler Öğ

Öğrenciler, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden TED Malatya Koleji öğrencileri ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Bahar Eğilmez, gazetecilerin gününü kutladı ve Başkan Karaduman'a çiçek takdim etti.
Ziyarette bir konuşma yapan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle cemiyeti ziyaret eden TED Koleji öğrencilerine ve öğretmenlerine teşekkür ediyoruz" dedi.
Daha sonra konuşan TED Koleji Sosyal Bilgiler Öğretmeni Bahar Eğilmez ise, "Gazeteciler Günü kutlu olsun. TED Koleji olarak başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.
Öğrencilerin sorularını da cevaplayan Haydar Karaduman, sorulan sorular karşısında zaman zaman terledi.
9 Ocak akşamı yayın yapan televizyon haberlerinde, kar nedeniyle Malatya merkezde okulların tatil olup olmadığıyla ilgili değişik yayınlar yapılması konusunda öğrenciler, "Haber yaparken araştırmadan haber yapmak doğru mu" diye sordu. Karaduman ise, "Haber yaparken haberi iyi araştırmak lazım. Yalan haber değil, bilgi eksikliğinden olmuştur" dedi.
(NA-SO-Y)

10.01.2013 16:04:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT