1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrenciler, Engelli Kardeşlerini Unutmadılar

Öğrenciler, Engelli Kardeşlerini Unutmadılar

Öğrenciler, Engelli Kardeşlerini Unutmadılar
A+A-

Çorum'un Sungurlu ilçesi Yavuz Selim İlköğretim Okulu, Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'ni ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler aynı zamanda hep birlikte ye

Çorum'un Sungurlu ilçesi Yavuz Selim İlköğretim Okulu, Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'ni ziyaret etti.
Ziyarette öğrenciler aynı zamanda hep birlikte yemek etkinliği düzenleyerek "Tutum Yatırım ve Türk Malı" haftasını kutladılar. Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Aydın Bilici, tarafından karşılanan Yavuz Selim İlköğretim Okul Müdürü Mahmut Karaman ve 4-A sınıfı öğrencileri ile öğretmeni Sakine Sarıyüce, engelli öğrencilerle bir araya geldi. Birlikte yemek yiyerek sosyalleşen öğrenciler yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ifade etti.
Ziyaretin sonunda Yavuz Selim İlköğretim Okul Müdürü Karaman tarafından Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'ne çeşitli kırtasiye malzemesi yardımı yapıldı. Okul Müdürü Aydın Bilici, yapılan yardımlardan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.
(SŞ-BÖ)

10.12.2012 11:57:05 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT