1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrenciler "çevre Kirliliği, Geri Dönüşüm" Konularında Bilgilendiriliyor

Öğrenciler "çevre Kirliliği, Geri Dönüşüm" Konularında Bilgilendiriliyor

Öğrenciler çevre Kirliliği, Geri Dönüşüm Konularında Bilgilendiriliyor
A+A-

Kırklareli Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Kırklareli merkez ilçede bulunan İlk ve Ortaöğretim Okulları öğrencileri "Çevre Kirliliği, Geri Dönüşüm" konularında bilgilendiriliy

Kırklareli Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Kırklareli merkez ilçede bulunan İlk ve Ortaöğretim Okulları öğrencileri "Çevre Kirliliği, Geri Dönüşüm" konularında bilgilendiriliyor.
Kırklareli Belediye Başkanlığı Su İşleri Müdürlüğü'nde görevli Çevre Yüksek Mühendisi Ufuk Özen tarafından Kırklareli Anadolu Lisesi öğrencileri "Çevre Kirliliği, Geri Dönüşüm" konularında slâyt sunumu eşliğinde öğrenciler bilgilendirildi.
Çevreyi kirleten unsurları ve koruyan yöntemleri en iyi şekilde anlatarak yakın gelecekte çevre felaketlerine nasıl engel olunabileceğini Özen, "Çevreyi kirleten ve koruyan yöntemleri en iyi şekilde öğrenmeliyiz. Eğitim seminerlerimiz ile öğrencilerimize sağlıklı, temiz ve güzel bir dünyada yaşayabilmek için gereken bütün şartları anlatıp, bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Gelecek nesiller anlatılan bilgileri kullandıkları takdirde çevrelerine en iyi şekilde sahip çıkacaktırlar"dedi.

18.02.2013 17:04:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT