1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrenci Yurdunda Liderlik Semineri

Öğrenci Yurdunda Liderlik Semineri

Öğrenci Yurdunda Liderlik Semineri
A+A-

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURT-KUR) Gediz Öğrenci Yurdunda barınan kız öğrencilere Kişisel Gelişim Liderlik Semineri verildi. YURT-KUR Gediz Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Seher Akşit, öğre

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURT-KUR) Gediz Öğrenci Yurdunda barınan kız öğrencilere Kişisel Gelişim Liderlik Semineri verildi.
YURT-KUR Gediz Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Seher Akşit, öğrencilerin, motivasyonu yüksek, zamanı iyi yöneten, özgüveni artmış, başarıya odaklanmış, değişime ve çağa ayak uyduran, sosyal iletişimi güçlü bireyler olarak gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Kişisel Gelişim Akademisi adı altında Liderlik Semineri verildiğini söyledi.
Gelişim Uzmanı Eğitimci Yeliz Akpolat tarafından verilen Liderlik Seminerine 155 öğrenci ve personelin katıldığını belirten YURT-KUR Gediz Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Seher Akşit, seminerde öğrencilere; İsimleri hafızaya almanın önemi, hafıza tekniklerinin temel mantığı, beynin bölümleri ve işlevleri, sağ beyni geliştirmek için yöntemler, isim ve yüzleri hafızaya alma teknikleri, isim ve yüz hafızaları uygulamaları, hafıza çivileri tekniği, kelimeler nasıl kolaylıkla hafızaya alınır ana başlıkları altında sunumlar yapıldığını bildirdi.
Yurt Müdürü Akşit, seminerin, öğrenciler ve personel için çok yararlı geçtiğini, tüm katılımcılara Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünce hazırlanan Katılımcı Belgesi verileceğini ifade etti.
(MA-EFE)

19.12.2012 13:32:12 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT