1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Öğrenci Okutmak İçin Çay Düzenlediler

Öğrenci Okutmak İçin Çay Düzenlediler

Öğrenci Okutmak İçin Çay Düzenlediler
A+A-

Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ın "Gizli kahramanlarım" dediği Kadın Danışma Merkezleri'nin gönüllü kadınları bu kez öğrenciler için el birliği yaptı. Karşıyaka Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi

Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ın "Gizli kahramanlarım" dediği Kadın Danışma Merkezleri'nin gönüllü kadınları bu kez öğrenciler için el birliği yaptı. Karşıyaka Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi Kadın Danışma Merkezi'nin gönüllüleri düzenledikleri çay ile dar gelirli ailelerin çocukları için burs parası topladı.
Cumhuriyet Mahallesi Kent Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlikte kadınlar doyasıya eğlendi. Elde edilen gelir ise, o bölgede yaşayan ailelerin çocuklarına burs olarak dağıtılacak. Cumhuriyet Mahallesi'nde maddi sıkıntı içinde olan öğrenci sayısının yüksek olduğunu belirten gönüllü kadınlar, "Çevremizdeki öğrencilere yardım amacıyla sürekli etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Daha önce kermes düzenleyip evlerimizde yaptığımız yiyecek ve içecekleri satarak para toplamıştık. Şimdi de çay düzenledik. Etkinliklerde hem kendi aramızda kaynaşmayı sağlıyor, hem de sosyal amaçlı hizmetlerimiz için gelir sağlıyoruz. Gücümüz yettiği kadar öğrencilere yardım ediyoruz. Etkinliklerde en büyük desteğimizi Karşıyaka Belediye Başkanımız Cevat Durak'tan alıyoruz. Bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz" dedi.
(HK)

14.02.2013 16:01:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT