1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Oğlunun Adını Hastanede Yaşatacak

Oğlunun Adını Hastanede Yaşatacak

Oğlunun Adını Hastanede Yaşatacak
A+A-

Muğla'nın Yatağan ilçesine bağlı Bozarmut beldesinde yaşayan Mustafa Uygun, 7 ay önce Turgut Beldesi yolunda trafik kazasında kaybettiği 35 yaşındaki oğlu Mustafa Uygun için Yatağan Devlet Hastanesi'n

Muğla'nın Yatağan ilçesine bağlı Bozarmut beldesinde yaşayan Mustafa Uygun, 7 ay önce Turgut Beldesi yolunda trafik kazasında kaybettiği 35 yaşındaki oğlu Mustafa Uygun için Yatağan Devlet Hastanesi'ne 20 bin TL bağış yapacak.
Yatağan'a bağlı Bozarmut Beldesi'nden 74 yaşındaki Mustafa Uygun, Yatağan Devlet Hastanesi'ne gelerek Hastane Yöneticisi Dr. Gürsel Topal ve İdari Hizmetler Sorumlusu İsa Turhal'a 7 ay önce Turgut yolunda trafik kazasında kaybettiği oğlu 35 yaşındaki Mustafa Uygun için Yatağan Devlet Hastanesi'ne 20 bin lira civarında yardım yapmak istediğini belirtti.
Hastane Yöneticisi Dr. Gürsel Topal; "Mustafa Amcaya kaybettiği oğlu için baş sağlığı diliyoruz. Bizi çok duygulandırdı. Getireceği para en iyi şekilde değerlendirilerek halkın hizmetine sunulacaktır" dedi.
Hayırsever Mustafa Uygun'un hastaneye bağışlayacağı 20 bin liranın doğumhanenin yeni doğan servisi için kullanılacağını öğrenildi.
(MK-MB-İK)

21.12.2012 12:12:32 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT